KONST / Litografier / Färglitografi 14855106
nr 1485 5106
Carin Adler
(f. 1929), Sverige
PT, Stockholmsmotiv. Signerad. Färglitografi, bildmått: 29x40 cm, yttermått inklusive ram: 52x61 cm
Carin Adler, född 1929, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 29 augusti 2022
kl 18:55:15
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr